Українці захищають весь вільний світ – Парубій

228

Голова Верховної Ради Андрій Парубій під час засідання Парламентської асамблеї НАТО висловив свою впевненість, що особливе партнерство з Альянсом – це можливість змінити суспільство.

Андрій Парубій під час засідання Парламентської асамблеї НАТО у Туреччині виказав впевненість, щорішення Бухарестського саміту 2008 року діє та незабаром флаг України майорітиме біля штаб-квартири Альянсу, повідомляє прес-служба апарату ВР.

«Це стратегічна мета України, яка визначена українським парламентом». Також він підкреслив, що особливе партнерство з НАТО – це не тільки можливість реформувати сектор безпеки, а й змінити суспільство в цілому.

«Нам доводиться проводити великий пласт реформ та одночасно стримувати агресію однієї з найпотужніших армій – РФ. Переконаний, що на кордоні наші хлопці, стримуючи російську агресію, захищають не тільки Україну, а й весь вільний світ», – сказав Голова ВР.

 

На думку політика, кожен долар, вкладений в розвиток України, економить тисячі, які були потрібні для стримування Російської Федерації на східних кордонах Альянсу. «Я впевнений, що ми пройдемо цей шлях, яким йдемо сьогодні, що одного разу ми будемо присутні на ПА НАТО як союзники, це наша мета, і ми зможемо спільно до неї дійти найближчим часом», – підсумував Андрій Парубій.

Коментарi

Коментарiв