Заступник Яроша пообіцяв, що українські націоналісти допоможуть розвалити Росію

211

Заступник Дмитра Яроша з суспільно-політичних питань Андрій Шараскін (позивний «Богема») пообіцяв, що націоналісти допоможуть Росії розпастися на декілька держав.

Андрій Шараскін розповів, що РФ приречена на розвал, в результаті якого з’являться кілька самостійних незалежних держав і українські націоналісти готові допомогти. За його словами формування нових держав в Росії почнеться дуже скоро, пише «Обозреватель».

«Ми – за сильні національні держави. Ми розуміємо, що якщо кожна з цих національних держав буде сильною, міцною і, головне, адекватною – жодна з них не буде зазіхати на територію України. Тому ми з задоволенням підтримаємо процеси формування цих національних держав», – розповів він.

Шараскін також додав: «Погляньте на жителів Москви – вона ж заселена невідомо ким! Вони самі там не розуміють, де європеоїди, де монголоїди, де всі інші. Згадайте Крим, коли тих «зелених чоловічків» запитували, хто вони і звідки – а повертаються буряти – і відповідають: «Ми руські». Росіяни, а як же. Ці процеси незворотні. І у нас наразі шанси просто шикарні!»

Коментарi

Коментарiв