На відновлення Донбасу знадобляться мільярди

188

Павло Жебрівський, голова Донецької військово-цивільної адміністрації, повідомив, що на відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу знадобляться мільярди доларів.

Губернатора Донеччини підрахував, що для повного відновлення інфраструктури Донбасу необхідно понад 20 мільярдів доларів. Про це пише 24.

Павло Жебрівський також повідомив, скільки коштів на відновлення вже отримано: 2,5 мільярди гривень область отримала влітку, кінцева реалізація грошей відбудеться тільки навесні 2017 року. «Від Регіонального фонду розвитку ми отримали 300 мільйонів, які використовуємо на ремонт мостів, доріг, на будівництво лікарні тощо», – пояснив Жебрівський.

Губернатор також додав, що існує ціла програма – дорожня карта відновлення інфраструктури Донбасу. А також, що вже є плани по відновленню інфраструктури на наступний рік: «Заплановано відновити 23 будинки в Мар’їнці, відновлення також 10 мостів, в планах будівництво 21 школи, шпиталів, їх оснащення та модернізація. Гроші будуть виділені й на житлово-комунальну інфраструктуру – це і теплотраси, і водогони, і багато іншого».

Коментарi

Коментарiв