Путін знає про плани Трампа навіть більше, ніж влада США – ІноЗМІ

162
Американське видання The Daily Beast зауважило, що Президент РФ Владімір Путін обізнаний у планах новообраного лідера США Дональда Трампа навіть більше, ніж влада Штатів.

Американські журналісти висловили думку, що  рішення Трампа обговорювати політику з закордонними лідерами, не сповіщаючи про це американські відомства – черговий оригінальний крок новообраного Президента.
«Схоже, російський Президент Путін і прем’єр-міністр Японії Абе знають про майбутні пріоритети національної безпеки США під час президентства Трампа більше, ніж військові і дипломати, яким доведеться впроваджувати їх у життя», – ідеться у статті.
Автори зазначили, що на це вказує той факт, що жодного разу протягом першого тижня після перемоги Трамп не сповіщав про свої дії оборонне відомство Сполучених Штатів, хоча нещодавно мав телефону розмову з Путіним, а пізніше, відповідно до неофіційної інформації, зустрівся з Абе.
«Як повідомив один із чиновників оборонного відомства, перехідна команда Трампа вперше зв’язалася з Пентагоном і декількома іншими міністерствами тільки в четвер удень. Протягом першого тижня в статусі обраного президента Трамп працював над зовнішньою політикою США, мабуть, без участі профільних відомств», – наголосили журналісти.
Також у матеріалі йдеться про те, що коли-небудь Трампу доведеться працювати з міністерствами, тому, як висловився американський чиновник, який залишився анонімним, «у результаті Машина почне документувати» те, що Трамп говорить світовим лідерам.

Коментарi

Коментарiв