НАТО визнало агресію РФ проти України головним фактором дестабілізації світової безпеки

291
Народний депутат України, член Комітету ВРУ з питань нацбезпеки і оборони Ірина Фріз повідомила, що НАТО офіційно визнало Росію агресором.

«20 листопада під час розгляду на Комітеті ПА НАТО резолюції «Підтримка пост-Варшавської стратегії оборони та стримування» беззаперечно було визнано агресію Росії проти України головним фактором дестабілізації безпекової ситуації у світі», – повідомила у своєму Facebook Фріз.
Крім того, за її словами, в рамках обговорення резолюції досягнуто рішення про те, що однією з форм реагування на дії агресора буде рішуча підтримка України. Також нардеп наголосила, що новим чинником, який відтепер перебуватиме у центрі уваги НАТО є «перетворення території півострова Крим на фактично нову стратегічну військову базу РФ».
«Дякуємо колегам з ПА НАТО за солідарну позицію та підтримку усіх відповідних ініціатив української делегації. Таким чином, знову виявилися марними зусилля Кремля зробити з НАТО наївного зайця, який боїться дратувати вовка, сподіваючись залишитись цілим», – наголосила високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв