Нардеп закликав на річницю Майдану випустити націоналістів і посадити «регіоналів»

195
Народний депутат України Андрій Левус закликав владу на річницю початку Революції Гідності розпочати діалог із патріотами та суворіше переслідувати колишніх регіоналів.

«Сьогодні багато хто говорить, що завтра акцію готують провокатори. Але я добре знаю цих людей, не всі погляди поділяю, але впевнений, що ці хлопці патріоти і виходять щиро. Вірю і знаю, що вони усвідомлюють свою відповідальність і не хочуть перетворити Державу в Руїну», – зауважив Левус.
Він наголосив, що влада повинна вести прямий діалог майданівцями весь час, не переслідувати, а спілкуватись з ними, знаходити точки дотику.
«Вони заслужили це своїми вчинками на користь Україні. Влада сама іноді провокує патріотів тим, що сепаратисти сидять у парламенті, а не в тюрмі. Що олігархи Януковича процвітають в постреволюційній країні. Що в тюрмах багато добровольців і мало ворогів Держави. Тому закликаю і владу, і організаторів Маршу до спільних кроків назустріч, це найкраща протидія московським планам дестабілізації», – цитує Еспресо нардепа.
За його словами, фактично кожен випущений на волю націоналіст і збільшення «регіоналів, бєркутні і сєпарів» у СІЗО – це найкращий фон для такого діалогу напередодні річниці Революції.

Коментарi

Коментарiв