«Шатун» – це спроба політиків використати ситуацію в Україні у своїх інтересах – дипломат

213
Надзвичайний і повноважний посол України, екс-представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу Роман Безсмертний висловив думку, що так званий план «Шатун» – це була спроба окремих політиків і політичних сил використати недозрілу політичну ситуацію в країні.

«Це була спроба окремих політиків і політичних сил використати недозрілу політичну ситуацію, яка склалася в державі, використати невдоволення людей. За методикою, я б по прізвищам міг би назвати тих, хто за цим стоїть, бо видно було неохайність в організації, непідготовленість в організації», – наголосив в ефірі 112 Безсмертний.
Крім того, він висловив думку, щодо «Шатуна» мають причетність представники партії «Батьківщина».
Також він зауважив, що на тлі ситуації в державі Україні потрібно обережно ставитися до питання безвізового режиму з ЄС.
«Імітація руху до Європи – це відповідь на таку ж імітацію безвізового режиму з боку Європи для українців… Я великої трагедії в тому, що не буде цього безвізового режиму, не бачу. При нинішній динаміці розвитку подій в ЄС до безвізу потрібно ставитися дуже обережно і думати, насамперед, про наші інтереси», – стверджує дипломат.

Коментарi

Коментарiв