Політолог спрогнозував нові масові протести в Україні

247
Політолог Віктор Небоженко зауважив, що навіть через два роки після Революції гідності більшість українців незадоволено життям у державі.

«Після Революції гідності більшість українців незадоволені життям в країні. Тому вони вже починають виходити на мітинги. Починаючи з лютого, в країні почнуться масові акції протестів. Чим це закінчиться, складно прогнозувати. Багато людей були на війні, пережили Майдан», – зауважив Небоженко.
На його думку, мітинги, що відбулися напередодні в Києві, були пов’язані не стільки з тарифами і обдуреними вкладниками банку, скільки з майбутньою річницею другого Майдану.
«Людям із кожним днем ​​стає все важче жити з вини чинної влади. Тому мітинги в Києві і по всій країні будуть продовжуватися. Навесні розпочнеться активна фаза протестів у великих містах України. На вулиці почнуть виходити не тільки пенсіонери та бюджетники, а і студенти», – спрогнозував у коментарі ГолосUA політолог.
Крім того, він зазначив, що влада намагається не допустити масових протестів усіма силами, і точково домовляється з протестувальниками.
«Профспілки на мітинг не вийшли тому, що з ними працює Адміністрація Президента. Також влада намагається домовитися і з іншими учасниками мітингу. Абсолютно незрозуміло, чому буквально за кілька годин АП задовольнила вимоги вкладників банку «Михайлівський», і чому в «Київенерго» заявили, що зроблять перерахунки, після того, як люди почали скаржитися на величезні суми в платіжках. Але все ж вгамувати пристрасті протистоянь не вдасться, оскільки джерела невдоволення лежать в злиднях громадян», – запевнив експерт.

Коментарi

Коментарiв