Ярош заявив про імовірність створення «резервної» армії

237
Народний депутат України, колишній лідер організації «Правий сектор», а нині глава громадсько-політичного руху «ДІЯ» Дмитро Ярош повідомив, що Президент України Петро Порошенко не відкидає ідею створення «добровольчої» чи «резервної» армії.

За словами нардепа, обмін думками з приводу відвідного законопроекту вже відбувається.
«Веду переговори з Президентом. Він сказав, що подумає на рахунок законопроекту. Там є питання по фінансуванню, більше тактичні. Але в принципі, я бачу, що вже є певне бажання щось робити», – наголосив Ярош, відповідаючи на питання в інтерв’ю Укрінформу щодо ситуації навколо ідеї створення «добровольчої української армії».
Крім того, екс-очільник «ПС» зауважив, що відзначення державними нагородами добровольців-учасників АТО, що відбулося 21 листопада у День Гідності і Свободи, також є свідчення руху в цьому напрямку.
Також високопосадовець підкреслив, що «добровольча» чи «резервна» армія (остаточно назва ще не визначена) має бути «державною структурою по типу естонського «Кайстеліту» чи польської територіальної оборони, можливо, за фінською чи швейцарською моделлю, але з українськими реаліями».
Додамо, 21 листопада 2016 року під час урочистостей з нагоди Дня Гідності і Свободи та початку Революції Гідності Петро Порошенко вручив високі державні нагороди України учасникам антитерористичної операції, які добровольцями пішли захищати країну з Євромайдану навесні 2014 року. Зокрема, за особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України орденом Богдана Хмельницького нагороджено одного з учасників Антитерористичної операції Дмитра Яроша.

Коментарi

Коментарiв