Росія може додати до методів гібридної війни проти України ядерний шантаж

218
Експерт Центру Разумкова Микола Сунгуровський висловив думку, що одним з напрямів гібридної війни, який незабаром почне використовувати Росія, може бути ядерний шантаж.

Фахівець нагадав, що нещодавно російська влада розірвала «плутонієву угоду» зі США та зажадала непомірних преференцій для її відновлення.
«Саме непорівнянність наслідків виходу з «плутонієвої угоди» та умов повернення Росії до співробітництва дає можливість зробити припущення, що це був натяк на більш суттєві обставини – можливість зриву набагато більш широких і значущих режимів контролю над озброєннями та нерозповсюдження зброї масового ураження», – запевнив Сунгуровський.
За його словами, Кремль має надію, що світ здогадається – на черзі розірвання інших важливих договорів про озброєння, зокрема, і ядерне.
«Договорів про скорочення стратегічних наступальних озброєнь, заборону ядерних випробувань, ракети середньої і меншої дальності, нерозповсюдження ядерної зброї. Руйнування цих режимів дійсно означатиме катастрофічні наслідки для всього людства. І перед цим викликом Америка, на думку Путіна, мала б здригнутися», – наголосив експерт.

Коментарi

Коментарiв