У МВС зізналися, що призначили скандальну Деєву без конкурсу

195
Міністерство внутрішніх справ України в офіційній відповіді на запит ЗМІ повідомило, що не проводило конкурс, призначаючи Анастасію Дєєву на посаду заступника глави МВС із питань європейської інтеграції. 

У відповідь на запит Українських новин МВС пояснило, що посада заступника міністра є політичною і не підпадає під дії ні трудового законодавства, ні Закону «Про державну службу». 
До того ж, Дєєва, фактично, стала другим за значенням заступником у відомстві, тобто за відсутності очільника МВС Арсена Авакова та його першого заступника міністерством керуватиме саме 24-річна Дєєва.
На запит ЗМІ у відомстві надали список посадових обов’язків попередника Дєєвої на цій посаді. Вона координує всю міжнародну діяльність органів МВС, роботу щодо виконання заходів у МВС, передбачених Угодою про асоціацію з ЄС, координує заходи з обміну досвідом із зарубіжними службами, курує роботу представників МВС у дипломатичних місіях за кордоном, а також миротворчу діяльність в складі місій під егідою ООН і ОБСЄ.
Крім того, 24-річна заступниця Авакова має право підписувати накази МВС, давати обов’язкові до виконання вказівки співробітникам і держслужбовцям апарату МВС, заслуховувати керівників підрозділів відомства. До її галузі також віднесли і координацію дій із МЗС і Мінекономрозвитку України. Також у безпосередньому підпорядкуванні у Дєєвої перебуває Управління міжнародних зв’язків МВС.
Нагадаємо, раніше перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко заявила, що призначення Анастасії Дєєвої відбулося з порушенням, оскільки її кандидатуру не узгодили з профільним віце-прем’єром із питань євроатлантичної інтеграції, а в цілому процедура призначення пройшла поза конкурсом.

Коментарi

Коментарiв