Нардеп, якого спіймали на «полуничці» в Раді, хоче працювати в СБУ

189
Народний депутат України В’ячеслав Константіновський, якого нещодавно спіймали на перегляді «полунички» прямо на робочому місці, зізнався, що йому нудно працювати в парламенті.

Нардеп розповів, що був у складі Служби безпеки України, коли почалася війна.
«Я не був військовиком. Я ніколи не казав, що я десь там воював на танку, з гарматою. Я особливо не розповідаю про це, бо це робота СБУ, розвідки, контррозвідки, і для мене вона ближча, оскільки я не військовик. Я би пішов працювати в СБУ, і це би було для мене цікавіше набагато, ніж сидіти у ВРУ. Але мене ніхто не запрошував», − зізнався нардеп.
«І, по-друге, іноді ти можеш бути значно ефективнішим, коли ти офіційно там не працюєш. Там усе зарегульовано.  Коли ми забирали тих хлопців з аеропорту, який був уже не в українських руках, то ми це робили тому, що ми не є кадровими військовиками», − підкреслив в ефірі 112 парламентар.
Крім того, коментуючи результати виборів у США, він зазначив, що був здивований реакцією своїх рідних, які є громадянами Штатів.
«Двоє моїх дітей і колишня дружина є громадянами США, багато друзів там. Коли вони нещодавно приїжджали до мене, я їх запитав, за кого вони голосуватимуть. І вони всі, особливо моя дочка і колишня дружина, сказали: «Тільки за Трампа. Якщо Трамп програє – ми їдемо до Канади». Вперше я був здивований, а потім зрозумів: людям набридли політичні династії, «люди у футлярах», класичні політики, які хочуть виглядати святими. Клінтона в США переслідували не за його стосунки з Левінскі, а тому, що він не сказав правду», – підсумував високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв