Ігор Овчар: Констатація повного провалу влади на всіх напрямках

319
1.Я не хочу та не буду оформляти субсидію на оплату «комуналки», бо це принизливо для будь-якої здорової працюючої людини, яка розуміє кому персонально йдуть в кишені гроші платників податків завдяки афері «субсидія». 
2.Житлова субсидія в масштабах більшості населення країни – вирок економічній політиці влади, тобто остаточне підтвердження нікчемності такої політики. 
3.Третій рік вся влада в державі безроздільно в руках вузької купки осіб на чолі з Порошенком. І до того вона була частково в їхніх руках. Тепер просто по-новому, тобто вся і абсолютна.
4.Я констатую повний провал влади на всіх напрямках. Доведіть мені зворотнє. На конкретних прикладах. Назвіть радикальні реформи, що проведені ЗАВДЯКИ ЗУСИЛЛЯМ ВЛАДИ, а не ВСУПЕРЕЧ. Особисто я таких проведених владою радикальних реформ не знаю. Але не тицяйте мені під носа ті крихти точкових нововведень (на зразок відкритих реєстрів чи е-декларування), що з боями проштовхнуті громадськістю за підтримки інституцій Європи та США через подолання опору «української» влади. Бо то зроблено не ЗАВДЯКИ, а ВСУПЕРЕЧ політики банди по-новому енд папутчікі.
5. Минає три роки з початку масових протестів на Майдані-2013. Але ми досі не маємо ні нового ЦВК, ні нового закону про вибори за відкритими партійними списками, ні закону про імпічмент президента, ні про відклик народного депутата, ні про скасування одіозної «недоторканості», ні незалежного суду, ні покараних вбивць українців, ні вільної економіки тощо. Але ми також не маємо Криму, нам впарюють «ОРДЛО» в результаті «АТО» та вчергове з дня в день обіцяють замість достойних правил життя сьогодні якийсь безвізовий режим «завтра». І сміються з нас, дурників, в своїх е-деклараціях, і лякають перманентно то «повномасштабним вторгненням», то «планом Шатун», то «терористичною загрозою», монопольно впарюючи втридорога при цьому нам наше ж вугілля та наш же газ за схемами, що по-новому називаються «роттердам+» чи «ринковацінанагаз».

Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв