Соратник Яценюка заявив, що той нікуди не йшов із політики

239
Близький друг колишнього Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка Андрій Іванчук, якого називають неформальним керівником «Народного фронту», заявив, що екс-глава уряду після своєї відставки з політики «нікуди не зникав» і йому ще «є що сказати». 

Іванчук запевнив, що Яценюк не має жодних образ щодо Кабінету Міністрів України після свого звільнення з посади очільника уряду: «Він не дівчинка, щоб ображатися. Яценюк – серйозний політик. Після відставки повинен був зробити певні висновки. Йому є що сказати. На все свій час».
Коментуючи ймовірність призначення екс-прем’єра на посаду очільника Національого банку, про яку заговорили на тлі чуток про ймовірну відставку Валерії Гонтарєвої, він наголосив, що це всього лише чиїсь фантазії. Про це він повідомив в інтерв’ю НВ
«Зараз розмови про перспективи очолити НБУ – це чиїсь фантазії…Що стосується інших позицій. Арсеній Петрович добровільно ухвалив рішення про відставку заради економічної і політичної стабільності. Це дає зрозуміти – його не цікавлять навіть найвищі посади будь-якою ціною», – зауважив політик.

Коментарi

Коментарiв