Порошенко так напаскудив Трампу, що він цього ніколи не забуде – глава Центру звільнення полонених

207
Керівник Центру звільнення полонених ГО «Офіцерський корпус», голова партії «Офіцерський корпус» Володимир Рубан запевнив, що новий американський лідер Дональд Трамп неприхильно ставиться до Президента України Петра Порошенка. 

«Наш Верховний головнокомандувач примудрився так напаскудити Трампу, що він цього не забуде ніколи. Історія, яка закінчилася звільненням Пола Манафорта – це удар по Трампу в найгарячіший момент передвиборної кампанії. Він цього не забуде. Тому якісь зовнішні договори, які підписані, будуть виконуватися, але вже без того ентузіазму», – стверджує Рубан.
За його словами, тепер, щоб Україні отримати підтримку, нам потрібен інший президент. 
«Це логічно. Як і для того, щоб отримати мир на Донбасі, потрібні інші керівники і з української сторони, і з донецької», – наголосив в інтерв’ю Апострофу очільник «Офіцерського корпусу».
Крім того, на його думку, військове рішення проблеми Донбасу цілком можливе. 
«Можна дійти до Новоазовська і навіть до Ростова. Одне питання: а що робити з населенням? Припустимо, ми дійшли до кордону. Повісили супутники, побудували оборонні укріплення (Росія була зайнята чимось іншим і не воювала). Що робити з людьми? Тими, хто залишився там. Вони бояться, що їх будуть переслідувати. У них безвихідна ситуація», – запевнив глава Центру звільнення полонених.
Нагадаємо, Пол Манафорт виявився замішаний у скандалі з «чорною касою» екс-президента Віктора Януковича, у зв’язку з чим він був змушений покинути пост голови виборчої кампанії Трампа.

Коментарi

Коментарiв