Кучма зробив песимістичний прогноз щодо «дорожньої карти» для Донбасу

276
Представник України у Тристоронній контактній групі з питань урегулювання конфлікту на Донбасі Леонід Кучма висловив думку, що найближчим часом міністри закордонних справ України, Росії, Німеччини та Франції не зможуть домовитися щодо» дорожньої карти» на Донбасі.

«Не чув ні з одного боку, що є впевненість, що будемо рухатися в правильному напрямку. Я думаю, що ми більше танцювати на місці будемо», – спрогнозував в інтерв’ю ЛІГА.net Кучма.
Також він зауважив, що міністри закордонних справ мають набагато більше прав у цьому питанні.
«Ми тільки контактна група, у нас немає прав, у нас одні зобов’язання. А міністри закордонних справ повинні домовитися. Але щоб я був переконаний, що так і буде протягом місяця, що їм давали, є сумніви. У російської сторони є свої погляди. У нас – свої, чіткі і зрозумілі: нічого не можна робити, якщо немає миру. Про який вибір можна говорити, якщо навколо стріляють?», – наголосив український представник. 
Крім того, він закликав не скидати відповідальність щодо «дорожньої карти» на Тристоронню контактну групу: «Давайте на-гора результат (глави МЗС), не треба скидати на контактну групу те, що ви повинні зробити». 
До того ж, Кучма підкреслив, що поки на Донбасі не припиняються обстріли, питання безпеки стоїть на першому місці: «Не вирішивши цих проблем, не можна говорити ні про що більше».

Коментарi

Коментарiв