Путін готовий завдати удару по НАТО – публіцист

252
Відомий український публіцист, журналіст, ведучий Віталій Портніков прокоментував заяву Президента РФ Владіміра Путіна про готовність завдати удару по об’єктах НАТО.

На думку Портнікова, ця заява підтверджує, що Україна – лише територія, на якій Російська Федерація намагається воювати зі США.
«Українські політики і спостерігачі роками намагалися переконати західну громадську думку в тому, що агресія Росії не спрямована виключно проти нашої країни, що Україна – лише територія, на якій путінський режим намагається воювати з НАТО, точніше – зі Сполученими Штатами», – стверджує журналіст. 
«Ми наштовхувалися на скептичні посмішки дилетантів, «корисних ідіотів» Кремля або просто людей, які не розуміють Росію і її політику. Але тепер Владімір Путін говорить те, що говорили ми: він готовий бити по НАТО», – зазначив у статті для newsru.ua публіцист. 
Також він підкреслив, що російський Президент готовий воювати з Альянсом на будь-якій території.
«Якби Україна не протистояла Путіну, якби наші солдати не зупинили оскаженілу Орду, Кремль давно вдарив би по Заходу. Відстрочка настала саме тому, що Путін загруз в Україні, в санкціях, в цінах на нафту, у власній дурості. Але відстрочка – це ще не відмова від намірів», – наголосив автор.
За його словами, Путін живе ідеєю зіткнення з Заходом, а агресія від глави держави передається мільйонам жителів Росії і надає сенс їх спільному існуванню.
«Агресія, яка виходить із центру, – те, що може замінити Кремлю звичну функцію розподілу фінансових потоків тоді, коли гроші закінчаться. Саме тому Володимир Путін просто не може не воювати. Для нього воювати – це значить вижити. А для Заходу вижити – це означає поставити крапку на існуванні агресивного путінського режиму, що загрожує йому ракетами», – запевнив Портніков.
У підсумку він підкреслив, що Заходу потрібно боротися з путінським режимом не заради відновлення територіальної цілісності України або вирішення інших територіальних конфліктів, створених і підтримуваних Росією, і не заради мешканців Сирії, яких бомбить російська авіація, а заради «власного самозбереження».

Коментарi

Коментарiв