Україна досі залишається політичною колонією Росії – нардеп

237
Народний депутат України від «Самопомічі» Єгор Соболєв закликав МВФ і ЄС більше контролювати ситуацію в нашій державі, оскільки ми досі є політичною колонією Російської Федерації.

«Ми й надалі політична колонія РФ. У нас є трошки незалежності в парламенті, уряді, АП, але історія цього тижня з Медведчуком, який туди-сюди літає спеціальним літаком, показує, що це справді трошки незалежність. І в СБУ є трошки незалежності і багато залежності. Ми маємо нове суспільство, яке хоче зробити цю державу незалежною, але далеко не маємо незалежної держави», – підкреслив Соболєв.
«Я часто кажу МВФ, ЄС: не бійтеся втручатися в наші справи. Бійтеся не втручатися. Їх занадто обмежують їхні стандарти цивілізованого світу: це є суверенна країна, і ми не можемо туди лізти. А в нас немає суверенної країни», – стверджує нардеп.
Крім того, коментуючи так званий план «Шатун», він висловив думку, що Служба безпеки України нездатна «розкривати суперспецоперації ФСБ». 
«Скоріше, навпаки. Я вірю в те, що найголовнішим дестабілізатором ситуації в Україні є крадійкувата більшість у ВРУ і президент, який ніяк не може забути, що він бізнесмен. Він насправді працює бізнесменом, і дуже успішно. Він показав у своїй електронній декларації 104 компанії. Це людина, яка понад два роки тому обіцяла продати весь бізнес, коли стане президентом. Оце реально величезний удар по стабільності та незалежності держави, яка воює. А Путін просто цим користається», – зауважив в ефірі 112 парламентар.

Коментарi

Коментарiв