Путін похвалив кремлівських журналістів за резолюцію Європарламенту

223
Президент РФ Владімір Путін прокоментував резолюцію Європейського парламенту щодо боротьби з пропагандою Кремля. На його думку, це свідчить про «очевидний занепад демократії в Європі». 

«Якщо таке рішення ухвалено, це говорить про те, що ми спостерігаємо абсолютно очевидну деградацію в політичному сенсі цього слова уявлень про демократію в західному суспільстві», – заявив Путін.
За його словами, про ухвалення такої резолюції він чує вперше, але про дискусії на цю тему йому було відомо. Про це інформує ТАСС
«Зовсім нещодавно – і ці спроби досі тривають – нас намагалися вчити демократії, і завжди ми від цих «учителів» чули, що найбільш порочний спосіб вести справи з опонентами – це щось забороняти. Це не відповідає принципам і нормам демократії. А найкращим способом є завжди відкрита дискусія», – наголосив Президент РФ. 
Крім того, він зазначив, що «розраховує на те, що здоровий глузд все ж переможе та жодних обмежень щодо Росії не буде». 
Після цього виступу кремлівський лідер привітав російських пропагандистів, які стали винуватцями такого рішення Європарламенту. За його словами, вони свою роботу виконують «досить активно, результативно і талановито».
Нагадаємо, 23 листопада 2016 року Європарламент ухвалив резолюцію про протидію ворожої Європейському Союзу пропаганді, яка, як вважають у Брюсселі, зокрема, виходить із Росії.

Коментарi

Коментарiв