Нардеп звинуватив главу «Укрзалізниці» у невиконанні власних обіцянок

231
Очільник підкомітету з питань річкового і морського транспорту, нардеп від «БПП» Олександр Урбанський заявив, що парламентський комітет із питань транспорту підтримує міністра інфраструктури Володимира Омеляна в його прагненні підвищити ефективність роботи «Укрзалізниці» боротьбою з корупцією, а не підвищенням тарифів на вантажоперевезення. 

Урбанський наголосив, що «Укрзалізниці» необхідно вирішити проблему менеджменту і повернути підприємство в правильне річище. За його словами, Володимир Омелян знає про проблему і має достатній рівень компетенцій, щоби прийняти правильне рішення. 
«Я прекрасно знаю позицію міністра Омеляна. Він не раз був у нас на комітеті. Я очолюю комітету з морегосподарського комплексу і знаю проблеми «Укрзалізниці» з того боку, що в порти погано подаються вагони, і наші порти недоотримують вантажі. І одна з причин – відсутність пального», – цитує УНІАН нардепа.  
«Не раз це висловлювали міністрові. Міністр повністю поділяє думку комітету і так само стурбований цією ситуацією. Але главу «Укрзалізниці» Войцеха Балчуна запросили в країну працювати і відвели для цього певні часові рамки. Я так розумію, що коли цей час закінчиться, щодо нього ухвалять правильне рішення, необхідне для розвитку «Укрзалізниці», – наголосив парламентар, додавши, що міністр усвідомлює головну проблему компанії – менеджмент. 
Високопосадовець підкреслив, що після приходу до керівництва «Укрзалізниці» польського менеджменту ситуація на держпідприємстві погіршилася. 
«Ситуацію на «Укрзалізниці» станом на сьогодні я оцінюю вкрай негативно. Я не можу сказати, що наш європейський гість зміг втілити щось із того, про що він заявляв. На момент, коли Балчун прийшов до управління «Укрзалізницею», у них запасів пального було на місяць, а зараз, дай Боже, щоби було на півтори доби. А це вкрай негативно впливає на роботу УЗ», – заявив парламентар. 

Коментарi

Коментарiв