НАЗК звинуватило Мін’юст у блокуванні перевірки е-декларацій

196
Заступник очільника Національного агентства із запобігання корупції України Руслан Радецький заявив, що Міністерство юстиції фактично заблокувало перевірку електронних декларацій про доходи чиновників.

«Ми не можемо поки прокоментувати «численні зауваження» фахівців Міністерства юстиції до цих документів, оскільки їх досі не отримали. Однак, обов’язково це зробимо одразу ж після їх надходження до НАЗК. Наразі ж хочемо відзначити, що Міністерство юстиції в гонитві за піаром сказало неправду, звинувачуючи Агентство у тому, що фахівці Міністерства не були залучені до розробки проектів порядків», – наголосив у своєму Facebook Радецький.
За його словами, НАЗК змушене констатувати, що Міністерство юстиції фактично заблокувало роботу Агентства у процесі перевірки декларацій.
«Враховуючи суспільний резонанс до теми е-декларування, ми зацікавлені якнайшвидше опрацювати «зауваження» Міністерства юстиції, обговорити їх за участю представників громадськості, експертного середовища та прийняти відповідні рішення на засіданні НАЗК. Закликаємо Міністра юстиції до конструктивної роботи не в Інтернет-мережі, а за спільним робочим столом», – зауважив заступник глави відомства.

Коментарi

Коментарiв