Геращенко знайшла крайніх у проблемі візової лібералізації з ЄС

198
Віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко за підсумками саміту Україна−ЄС, який відбувся у Брюсселі, заявила, що Європейський Союз має певні внутрішні проблеми, які впливають і на українське питання.

За словами Геращенко, зокрема, йдеться про міграційну кризу та вибори, які відбудуться наступного року в ключових країнах ЄС.
«Але це є подвійні стандарти і це несправедливо. Сьогодні відверто і навіть жорстко говорила українська делегація. Я бувала не на одному саміті Україна–ЄС і можу констатувати, що це перший саміт, де не Україна просила щось, а навпаки, ми сиділи з такою позицією, що Україна виконала свої зобов’язання і що ми чекаємо виконання своєї частини зобов’язань з боку ЄС», – наголосила в ефірі 5 каналу віце-спікер парламенту.
Вона зауважила, що йдеться не лише про надання безвізового режиму, а ще і про ратифікацію Угоди про асоціацію.
«Не менша увага приділялася і Мінським домовленостям, невиконання з боку РФ, позиції Європейського союзу щодо санкцій. Декілька місяців тому експерти говорили про те, що вірогідно санкції щодо Росії будуть пом’якшені. Сьогодні про це не йдеться, бо ЄС усвідомлює, що не виконується жоден пункт Мінських домовленостей», – запевнила високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв