На заміну Януковичу прийшли інші негідники – активіст Євромайдану

282
Активіст Євромайдану Тарас Висоцький на тлі Революції гідності зізнався, що розчарований владою, яка прийшла після тих подій, і розповів, чи слід чекати наступного Майдану.

Активіст наголосив, що режим Януковича вдалося усунути величезною ціною, але на зміну йому прийшли інші негідники. 
«Мало вимог, які ми ставили, виконали. Не розслідувані справи, не притягнені до відповідальності убивці і замовники, дали втекти Януковичу і його найближчому оточенню. Хоча нині частково проводять суди над «беркутівцями», але подивіться, хто їх судить? Ті самі судді, що судили майданівців. Не вірю в об’єктивність нашого суду», − зазначив Висоцький.
Також він підкреслив, що не шкодує про Революцію, оскільки люди робили те, що мали робити. 
«Шкода людей, які загинули. Багато протестувальників досі лікуються і не можуть ходити. Ми перед ними та їхніми сім’ями дуже винні. Пройшло вже три роки. Ще в нас багато роботи, щоб довести справу до кінця», − зауважив учасник Євромайдану.
Коментуючи імовірність нової революції в Україні він наголосив, що нині тих, хто виступає проти влади, називають провокаторами, а акції вважають проплаченими. 
«Свого часу і попередня влада казала, що євромайданівці проплачені «Америкою» і «Європою», хоча ніхто там і копійки не отримав. Влада прикривається операцією «Шатун». Чиновники не справляються зі своїми обіцянками і вимогами, які до них висунув народ на Майдані. Протестні настрої і народне невдоволення має у щось вилитися. Чи буде майдан? Напевно, буде, якщо влада не змінить свою політику. Тільки наслідки для держави будуть набагато гірші», − запевнив в інтерв’ю Gazeta.ua активіст. 
Також він підкреслив, що нині багато хто говорить, ніби Росія може використати Майдан на свою користь, але, за його словами, насправді РФ готувалася до війни дуже довго, ще за часів помаранчевої революції і сепаратистського з’їду у Сіверськодонецьку, але вони тоді не були достатньо підготовлені. 
 
«Влада прикривається операцією «Шатун». Ніби все, що робиться проти президента та уряду, то на руку Кремля. Жити стало набагато гірше. Корупція процвітає, з кризи вибратися не можемо, люди не живуть, а виживають. Український народ затягнув пасок, як і просили. Тепер влада має схаменутися, бо народ повернеться на Майдан. Ми чекаємо, але готуємося», − підсумував Висоцький.

Коментарi

Коментарiв