Україна має подякувати Майданам – правозахисник

284

За словами українського правозахисника, публіциста, релігієзнавця, члена-засновника Української Гельсінської групи Мирослава Мариновича, Майдан довів, що українці можуть боротися за своє щасливе майбутнє і вирішувати свою долю самостійно.

«Обидва Майдани зупинили Україну на краю прірви: вони не допустили розвитку російських варіантів нашого майбутнього. Тому за це уже слід сказати цим двом революціям величезне «дякую». Ми повинні бути безмежно вдячні людям, які вистояли, які заплатили за це своїм здоров’ям і життям», – таку думку висловив Мирослав Маринович у блозі для «Обозреватель».

Правозахисник порівнює мертву тишу та пригніченість народу за часів Януковича, із надзвичайним піднесенням та прагненням людей вирішити свою долю самостійно у часи Революції Гідності. Експерт  стверджує, що відбулася величезна зміна ментальності.

 

 

Також Мирослав Маринович не виключає можливості «третього піднесення народного духу». Проте він стверджує, що суспільство досі не позбулось усіх стереотипів, які заважають рухатися вперед.

 

«Революція Гідності була виношена цілим народом, це було наше немовля. Саме тому штучно витворити Майдан неможливо, ця ідея повинна визріти і зійти на нас. Саме на теке диво я і очікую», – підсумував публіцист.

Коментарi

Коментарiв