Кремлю Путіна не вдасться знищити Україну – журналіст

213

На думку журналіста Миколи Фельдмана, українцям доведеться зіштовхнутися із хвилею російської агресії, яка відкочуючись знищить саму себе.

«Імперська державність Кремля намагалася за всяку ціну придушити українську державність і через це за останню сотню років загинуло мільйони людей. Влада Кремля завжди будувалася не за принципом створення кращих умов життя для людей, а згідно з принципом придушення будь-якої альтернативи», – пише журналіст Микола Фельдман у блозі для «Обозреватель».

Цьому підтвердженням є і анексія Криму та часткова окупація Донеччини. Це черговий спосіб активного придушення альтернативної української державності. На думку журналіста, це всього лиш новий вияв тривалої тенденції, яку можливо припинити виключно з розвалом Росії та руйнуванням Кремля.

Дві українські революції є свідченням того, що український народ зробив ряд висновків. Плани Путіна неодноразово порушувались та змушували його, брехати, вивертатися, і говорити відверті дурниці. Нікому більше не вдасться залишитись непоміченим в умовах вільного і миттєвого поширення інформації.

Журналіст наголосив, що зараз необхідно усвідомити потенційне майбутнє з усіма його ризиками. «У річницю революцій, які показували одному і тому ж кремлівському антихриста, що повторити акт підпорядкування і підкорення українського народу не вийде. І знищити теж не вийде», – підсумував він.

Коментарi

Коментарiв