Для «Руху нових сил» «Самопоміч» – потенційний партнер

214

Давід Сакварелідзе один з лідерів створюваного «Руху нових сил» заявив, що в Україні є багато гідних політичних сил з якими можна співпрацювати.

Багато хто пропонував лідерам створюваного «Руху нових сил» перейменувати свої готові партії. Проте їх політична сила не має наміру йти таким шляхом. «Думаю, що ми все-таки доб’ємося і реєстрації політичної сили, і подальшого її розвитку», – сказав він в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

Сакварелідзе сподівається, що ніхто не створюватиме перешкоди при реєстрації їх політичної партії. При цьому він дав зрозуміти, що лідером такої політичної сили може стати екс-глава Одеської обласної державної адміністрації, екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі.

 

За його словами Давіда Сакварелідзе вони підтримують зв’язок із «Демократичним Альянсом», а окрім нього є багато гідних політичних сил з якими можна співпрацювати. Разом з тим Сакварелідзе заявив, що розглядає як потенційного партнера лідера партії «Самопоміч», мера Львова Андрія Садового. «Він на важливому етапі української політики зміг зібрати досить багато хороших людей, створив політичну партію, яка зайшла до Верховної Ради і створює серйозний контраст».

 

На завершення політик додав «Такі люди – наші партнери, незалежно від того, будемо ми об’єднуватися чи ні. Все одно це об’єднання рано чи пізно відбудеться».

Коментарi

Коментарiв