«ЛДНР» схожа на Кубу – журналіст

264

Відомий український журналіст, ведучий Павло Казарін впевнений, що вихваляти революціонера Че Гевару та кубинського диктатора Фіделя Кастро – все одно, що захоплюватися «революційними досягненнями» терориста «ДНР» Мотороли.

Журналіст впевнений, що Куба – це гарний приклад того, що відбувається з країнами які перемогли маргіналів, захоплюватися якими найзручніше на безпечній відстані. «Майка с Че – це те саме, що й майка з Моторолою. Тільки в одному випадку Конго та Болівія, а в іншому – Донецьк та Луганськ». Таку думку висловив журналіст Павло Казарін у Facebook.

На його думку через десятиліття, за умови збереження «ЛДНР», у Донецьку, цілком ймовірно, буде проспект Мотороли, який переходить в площу Захарченка, від якого під прямим кутом розходяться вулиці імені Гіві і Мильчакова.

«І через декілька поколінь будь-які спроби істориків розтлумачити суспільству про те, який же був реальний внесок усіх цих персонажів в історію міста, будуть натикатися на байдужість та на слова про те, що «не треба нічого перейменовувати» а «треба пам’ятати історію такою, як вона є», – підсумував журналіст.

Коментарi

Коментарiв