ГПУ: Відеодопит для екс-беркутівців

233

Керівник департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк заявив, що обвинувачених у розстрілах на Майдані екс-беркутівців можуть допитати з СІЗО.

Колишніх співробітників «Беркуту», яких підозрюють в розстрілах учасників Революції Гідності можуть допитати за допомогою відеоконференції зі слідчого ізолятора, де вони утримуються. Про це заявив Сергій Горбатюк в ефірі каналу 112.

«Для можливості проведення допиту, наскільки відомо, організовується можливість відеоконференції з СІЗО. Якщо не вдасться виїхати, то, можливо, через відеоконференцію все ж відбудеться допит», – зазначив він. Горбатюк також додав, що проведення такої відеоконференції – це ініціатива Святошинського райсуду Києва, а не ГПУ.

Горбатюк також підкреслив, що рішення щодо допиту президента-втікача Віктора Януковича в якості свідка було прийнято на підставі клопотання захисту екс-беркутівців. Горбатюк сподівається, що в понеділок, 28 листопада, допит Януковича відбудеться. Він також додав, що будь-які публічні виступи Януковича додаються до матеріалів справи й аналізуються.

Коментарi

Коментарiв