Холодна війна починається – Тимчук

245

Координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук вважає, що військові приготування РФ свідчать про початок нової Холодної війни і про те, що Росія не відмовилася від планів широкомасштабного вторгнення в Україну.

Така масштабна логістика, на думку Дмитра Тимчука, свідчить про бажання російської сторони розгорнути на території Білорусі велике військове зєднання, здатне загрожувати як Україні, так і Білорусі. Про він розповів в інтерв’ю «Апострофу».

«По-моєму, лише сліпий не бачить, що ми можемо констатувати початок нової холодної війни. НАТО почав перекидати свої підрозділи на східні кордони Альянсу. Росія приступила до цього процесу раніше, насамперед сконцентрувавшись на прикордонних територіях з Україною», – сказав Тимчук.

Він відзначив, що фактично, уся зовнішня політика Росії спрямована на те, щоб чинити такий тиск на Україну. Експерт також зазначив, що можна очікувати на залучення Росією всіх cоюзників у регіоні для того, щоб сформувати набір військових частин, здатних створювати ударні угруповання.

Коментарi

Коментарiв