Луценко обурений допитом Януковича як свідка

284
Прес-секретар Генерального прокурора України Юрія Луценка Лариса Сарган заявила, що очільник ГПУ обурений фактом допиту колишнього президента України Віктора Януковича як свідка у справі п’ятьох екс-«беркутівців», обвинувачуваних у розстрілі активістів Майдану в лютому 2014 року.

«Генпрокурор Юрій Луценко обурений тим фактом, що суд змінив порядок щодо дослідження доказів, визначивши необхідність допиту екс-президента Януковича як свідка за клопотанням адвокатів підсудних. Проте це не має вплинути на сам судовий процес над колишніми співробітниками «Беркуту», – повідомила у своєму Facebook Сарган. 
«За його словами, суд над підозрюваними «беркутівцями» має відбуватися попри різне ставлення до допиту Януковича на ньому», – зауважила прес-секретар Луценка. 
Раніше УНІАН повідомив, що суд у справі п’ятьох екс-«беркутівців», обвинувачуваних у розстрілі активістів Майдану в лютому 2014 року, вирішив допитати в режимі відеозв’язку колишнього президента Віктора Януковича як свідка.
25 листопада 2016 року Янукович у Ростовському обласному суді РФ вийшов на відеозв’язок зі Святошинським районним судом Києва, але активісти заблокували виїзд із Лук’янівського СІЗО, і екс-«беркутівців» не змогли доправити до суду. 
Унаслідок цього судове засідання було перенесено на 28 листопада, на 13.00 за київським часом. Після оприлюднення рішення Святошинського райсуду про перенесення засідання протестувальники розблокували виїзд із Лук’янівського СІЗО. 
Янукович прибув на допит у Ростовський облсуд, а до Святошинського райсуду доставлено підсудних колишніх «беркутівців».

Коментарi

Коментарiв