Янукович назвав свою версію кривавих подій на Майдані

323
Під час допиту екс-президент України Віктор Янукович розповів свою версію розвитку кривавих подій на Майдані. 

Президент-утікач заявив, що дозвіл на розстріл активістів давав не він. Насправді ж, клянеться Янукович, все організував «Правий сектор». 
За його словами, про це йдеться і в дослідженні, яке представили на щорічній конференції політичних наук у Сан-Франциско: «Це наукове дослідження робить висновок, що жорстка розправа була спланованою псевдооперацією, щоб скинути уряд та захопити владу».
Екс-президент переклав усю вину за свої злочини на українських націоналістів. Він стверджує, що є свідчення, ніби у цій операції залучили крайні праві сили, в тому числі «Правий сектор», «Свободу» а також «олігархічні партії».
«Стрільці та спостерігачі розташувались у найближчих 20 контрольованих будівлях або на території Майдану. Докази, що протестувальники були убиті з цих місць включають близько 70 свідчень, здебільшого від активістів Майдану», – зазначив Янукович.
Додамо, 28 листопада Генеральний прокурор Юрій Луценко під час засідання Святошинського суду Києва зачитав підозру екс-президенту Віктору Януковичу, який брав участь у засіданні в режимі відеоконференції. Про це повідомляє 24
Луценко почав зачитувати підозру, коли в суді оголосили перерву і відеозв’язок з ростовським судом було перервано.
«Як Генпрокурор я звертаюсь до Януковича Віктора Федоровича. У відповідності до статей, повідомляю, що ви підозрюєтесь у вчиненні державної зради, пособництва представникам влади Російської Федерації у вчиненні дій з метою зміни меж території України», – наголосив очільник ГПУ.

Коментарi

Коментарiв