Під час перебування у владі Порошенко став олігархом №1 в Україні – експерт

171
Політолог Андрій Золотарьов констатував, що за час перебування при владі чинний Президент України Петро Порошенко перетворився в олігарха №1 у країні.

Золотарьов зауважив, що справи у бізнесі Порошенка ростуть набагато успішніше, ніж доходи більшості українців, які за останній рік, згідно з інформацією експертів, впали на 20%. 
«А сама Україна змогла перетворитися на найбіднішу країну Європи. Варто додати, що Порошенко і так входив у перелік найбагатших людей Європи і очевидно, що до кінця його терміну повноважень він стане ще багатший. Оскільки якщо десь убуває, то десь прибуває, і ми знаємо у кого», – наголосив у коментарі ГолосUA експерт.
Також він підкреслив, що під весь час перебування при владі Порошенко займався концентрацією силових і адміністративних повноважень.
«За 2,5 роки своєї роботи нинішній глава держави зумів зміцнити не тільки фінансові справи, але й адміністративні та силові можливості. Тобто, Президент компенсує обвальне падіння свого рейтингу якраз концентрацією силових і адміністративних повноважень», – стверджує політолог.

Коментарi

Коментарiв