Олександр Аронець: Мені не потрібен безвіз в обмін на безпеку моєї дитини

295
 
У той час, як мудрі європейські країни намагаються захистити своїх громадян і відмовляються приймати біженців із Близького Сходу і Африки, заступник міністра юстиції на прізвище Пєтухов запропонував Україні взяти на себе квоту Нідерландів з розселення «сирійських біженців». Мовляв, заради «безвізового режиму».
Нагадаю, що в Угорщині влада проводила цілий референдум щодо питання відмови від прийняття біженців, Польща фактично не приймає біженців, а перед ЄС відмахується тим, що, мовляв приймають і працевлаштовують сотні тисяч українців. Ну звісно, українців краще приймати, аніж тих, хто потенційно може вчинити у їх країні теракт.
Але Україна добра. У нас немає війни, у нас немає дірки на кордоні з Росією, у нас немає власних проблем з переселенцями з Донбасу і Криму…злочинність не зростає. Нам не вистачає лише сирійських біженців. Україна резинова і цих перетравить. А коли будуть теракти, через років 10, то це не через таких як Пєтухов, це просто «глобалізація» якась…
Не потрібен мені той безвзовий режим в обмін на безпеку моєї дитини, не потрібен кредит в 600 млн. євро від ЄС, в обмін на дозвіл експорту лісу, а, як наслідок страшні повені на Закарпатті і Прикарпатті.
Зрештою, ми все це вже пройшли. Коли у 32-33 роках у нас був геноцид-Голодомор, сита Європа купувала дешевий український хліб.
Ні, не треба.

Коментарi

Коментарiв