Парубій розповів, чи існує ймовірність дострокових виборів до ВРУ

322
Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій запевнив, що нині законодавчих підстав для проведення дострокових виборів до парламенту немає.

Відповідну заяву Парубій зробив 28 листопада під час зустрічі з міністром закордонних справ Литви Лінасом Лінкявічюсом у Вільнюсі.
«У парламенті є більшість, уряд працює, ніяких навіть теоретичних передумов немає для оголошення позачергових виборів. Більшість фракцій таку ідею не підтримує», − цитує Інтерфакс-Україна спікера парламенту.
Крім того, він подякував за підтримку України в контексті протидії військової агресії Російської Федерації і наголосив, що «генеральний план Путіна – дестабілізувати ситуацію в Україні та змінити владу».
За словами глави українського парламенту, сценарій дострокових виборів малоймовірний. На цьому тлі він зауважив, що головний план дестабілізації мав бути реалізований напередодні річниці Майдану.
Під час зустрічі Парубій також повідомив, що під час останніх протестів у Києві «оплата за участь у мітингах дискредитувала саму подію та ідею вільного суспільства».

Коментарi

Коментарiв