Казки про візи, торгівлю і ринки – політтехнолог про обіцянки ЄС для України

224
Політтехнолог Тарас Загородній зауважив, що після саміту Україна-ЄС всім стало зрозуміло, що європейські цінності – це лише «гарна казка для індіанців», щоб вони, роззявивши роти, слухали й не помічали, як їх грабують. 

За його словами, цю думку підтверджують історія із зоною вільної торгівлі та вимогою вирубки наших лісів в обмін на кредит. 
«Казки про вільну торгівлю й ринки – це такі ж казки для «єврооптимістів». ЄС жорстко захищає свій ринок і свої робочі місця за допомогою обмежень, дотацій тощо. Ті особи з виконавчої та законодавчої влади, хто говорить зворотне, говорять дурниці. Внутрішню дерегуляцію проводити потрібно, але й ринок потрібно захищати», – підкреслив у своєму Facebook експерт.
Також він зауважив, що така ж «казкова історія» і з безвізовим режим для України.
Фахівець запевнив, що безвізовий режим – це така ж казка, щоб отримати доступ до ринку.
«Ринок вони отримають, а «безвіз» якщо й запровадять, то з такими обмеженнями, що незрозуміло буде, чим це все відрізняється від віз. Добре, що зараз ми позбавляємося ілюзій, що хтось замість нас збудує країну», – наголосив політтехнолог.
Крім того, він підкреслив, що вимоги ЄС потрібно виконувати лише через призму національних інтересів.
«Ось недавно вони дали можливість «Газпрому» качати більше газу через свою територію. І їм байдуже на крики «єврооптимістів» і те, що наша армія стримує агресію Росії. Лише бізнес», – резюмував Загородній.

Коментарi

Коментарiв