Допит Януковича – поразка української влади в інформаційній війні – нардеп

283
Народний депутат України від ВО «Свобода», член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський розкритикував допит екс-президента Віктора Януковича в якості свідка. 

Осуховський наголосив, що допит Януковича як свідка у справі про розстріл Небесної сотні та його публічна поява у цілому – це поразка влади в інформаційній війні проти України. 
Крім того, нардеп зазначив, що ситуація з допитом Януковича – це черговий наступ кремлівських спецслужб у інформаційній війні проти України.
«Зрозуміло, що Янукович нічого важливого не сказав і не скаже. А от сам факт, що обвинувачення допустило допит його як свідка, зрештою, його публічна поява, виступ перед журналістами – це результат інформаційної війни РФ проти України. У цій ситуації українська влада програла», – підкреслив високопосадовець.
За його словами, допит Януковича як свідка взагалі є ганебним фактом. 
«Він мав би вже бути засудженим заочно на довічне ув’язнення, а правоохоронні органи мали б домагатися його екстрадиції в Україну для відбування покарання», – заявив «свободівець».

Коментарi

Коментарiв