Публіцист розповів, коли і як розвалиться ЄС

196
Український публіцист, журналіст, ведучий Віталій Портніков спрогнозував, що в разі реалізації низки умов ЄС розвалиться, а в Європі почнеться нова «ера забуття».

Портніков зауважив, що Європейський Союз витримав удар, завданий виходом надпотужної Великої Британії, але навряд чи витримає несподіваний поворот подій в фіналі президентських виборів у Франції, коли до влади може прийти одіозна Марін Ле Пен.
У статті для replyua.net Він наголосив, що Ле Пен, яка вже давно не приховує своєї симпатії до Президента РФ Владіміра Путіна і кричить за кожної нагоди про приреченість ЄС, щиро пораділа з приводу перемоги екс-прем’єр-міністра Франції Франсуа Фійона на «праймеріз».
На думку публіциста, коли французи зроблять свій вибір на виборчих дільницях, їх зовсім не хвилюватиме, що прийдуть до влади «друзі Путіна або Трампа», оскільки їм будуть цікаві тільки передвиборні програми кандидатів та економічний розвиток їхньої країни. 
У цій ситуації, за його словами, є унікальний момент – програми Фійона і Ле Пен кардинально різні, але вони мають найбільше симпатій громадян Франції. Щоправда, обидва кандидати у президенти виступають за скасування санкцій проти Росії і відновлення партнерських відносин. 
«Уже точно можна сказати, що обрання президентом Франції Марін Ле Пен означатиме, що проект ЄС завершився і в Європі почнеться нова ера забуття», – спрогнозував журналіст.

Коментарi

Коментарiв