Британський політолог розкритикував Євросоюз через затягування безвізу для України

340
Британський політолог, старший науковий співробітник Європейської ради з міжнародних відносин Ендрю Вілсон прокоментував затримку зі схваленням безвізового режиму для України. 

«Це подвійна помилка ЄС. Це вказує на відступ від європейських цінностей. Одна з яких це бюрократія. Слідуючи правилам, Україна зробила все, що вимагалось Брюсселем. А Брюссель продовжує збивати з пантелику», – наголосив Вілсон. 
«ЄС так не повинен себе поводити, він повинен бути нудним та передбачуваним. ЄС завжди був бюрократичною організацією, яка слідує правилам, а тепер він відступив від європейських цінностей. Крім того, в ЄС поширюються популістські наративи – міграція та інше. Я не може назвати інших причин відкладання безвізового режиму», – підкреслив в ефірі Радіо Свобода політолог.
За його словами, усі події 2016 року показують, що якщо потурати подібним наративам, то країна підіграє популістам.
«Європі потрібно стати на захист своїх цінностей, інакше вона з часом розвалиться. Зміщення загальному наративу всередині ЄС у бік популізму, міграції, – це велика помилка. Українці мають право бути розчарованими, оскільки їх виключили з дискурсу», – зауважив експерт.

Коментарi

Коментарiв