Експерт пояснив, чи може партія Саакашвілі об’єднатися з «Самопоміччю»

180
Політтехнолог Тарас Березовець спрогнозував, що проект Міхеїла Саакашвілі абсолютно реально може об’єднатися з партією «Самопоміч».

«Причина в тому, що проект Саакашвілі забирає голоси в проекту Садового. Головне в тому, що Саакашвілі цікавить посада прем’єра, оскільки ані депутатом, ані президентом він ще довго не зможе бути, а Садового – посада президента», – пояснив Березовець. 
«Самопоміч» стала різко згасати, а сам Садовий вибув із трійки лідерів президентського рейтингу, тому залучаючи Саакашвілі, він не лише нейтралізує його, а й сподівається ним підсилитися», – зауважив у своєму Facebook експерт, додавши, що з цієї причини всі ці обставини штовхатимуть Саакашвілі та Андрія Садового «в обійми одне одного». 
Щоправда, як він підкреслив, велике питання в тому, чи буде такий союз довговічним, враховуючи вибуховий характер Саакашвілі. 
Крім того, на думку фахівця, проблема «виживання» підштовхуватиме багато інших партій до дивного симбіозу. Тим більше, що у бій ідуть уже навіть такі політичні важковаговики, як Ігор Коломойський.
«Поки ж виживають лише найстаріші та найбільш згуртовані команди, такі як БПП, «Народний фронт», «Батьківщина» та «Опоблок». Ті, хто має надійний партійний фундамент», – підсумував політтехнолог.

Коментарi

Коментарiв