Експерти ФБР надали Україні нові висновки у справі про вбивство Шеремета

259
Виконуючий обов’язки глави Національної поліції України Вадим Троян повідомив, що експерти ФБР привезли українському слідству висновки дослідження відеомоніторингу в справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

«Експерти ФБР нині перебувають в Україні, вони привезли нашому слідству висновки дослідження відеомоніторингу. Це останнє дослідження у справі, яке вони проводили, висновок щодо вибухотехнічного дослідження був наданий раніше», − повідомив в.о. глави Нацполіції. 
«Запевняю, що для розкриття цього злочину здійснюється величезний обсяг роботи, перевіряються всі раніше висунуті версії, тривають слідчі дії, тривають експертизи. Поки це все, що можна повідомити без шкоди слідству», − цитує Українська правда Трояна.
Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет трагічно загинув уранці 20 липня 2016 року внаслідок вибуху. Генеральний прокурор України Юрій Луценко назвав основною версією вбивства Шеремета помсту за його професійну діяльність. Протягом останніх місяців поліція і силові керівники не розголошують жодної інформації, заявляючи, що це може нашкодити слідству.

Коментарi

Коментарiв