Політолог пояснив, навіщо Коломойський повертається в політику

211
Політичний експерт Євген Магда прокоментував рішення екс-глави Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського офіційно повернутися в українську політику. 

Нагадаємо, під час з’їзду партії УКРОП 25 листопада Коломойського висунули на посаду голови комісії партійного контролю, яка стежитиме за дисципліною і всім, що відбувається в політсилі. Після того, як олігарх пішов із посади глави ОДА, він уперше офіційно нагадав про себе у великій політиці.
На думку Магди, такий крок Коломойського свідчить про його реакцію на те, що політична партія УКРОП останнім часом стала менш помітною. 
«Думаю, що Коломойський хоче продемонструвати власний вплив на цю політичну силу, але, як людина не дуже публічна, він воліє бути головою комісії партійного контролю. Хоча Коломойський і без того досить сильно впливає на УКРОП, і, чесно кажучи, мені не зовсім зрозуміло, для чого йому формалізувати цей вплив. Очевидно, він вирішив, що таким чином він зможе впливати на цю політичну силу більш активно», − пояснив у коментарі Апострофу політолог.
До того ж, він висловив сумнів у тому, що екс-глава Дніпропетровської ОДА розхитуватиме ситуацію в Україні під позачергові парламентські вибори, як це роблять багато політсил. 
Магда зауважив, що за нинішніх позицій УКРОПу дострокові вибори не сприятимуть успіху партії, тому Коломойський повинен більше думати про побудову партійної структури, ніж про вибори до Ради. 

Коментарi

Коментарiв