Ігор Овчар: Україну та українців нині безбожно грабують

314
 
Україну та українців нині безбожно грабують. Грабували і вчора, але попередньому ватажку грабіжників не вистачило сміливості грабувати безпосередньо і нагло саме найбідніше населення. Грабували під проводом попереднього казну, державу, загальнонародне майно тощо. Народ обурився, попередній ватажок грабіжників злякався та втік, як тільки прозвучав заклик до збройного повстання проти грабіжників. 
Москалі цим скористались та відхопили від тіла України, що змогли вкрасти. Почалась війна. Цим скористались місцеві грабіжники, заагітували на вкрадені гроші дурнів та привели до влади не лише невеличку купку порядних людей, а в більшості – старих грабіжників. І не лише їх, а й цинічних мародерів.
Минає третій рік по тому, як втік фєньомовний попередник, маємо англомовного наступника. І що наступник? Та нема цензурних слів, щоб висловитись про його «реформи», «люстрацію», «покарання винних», «боротьбу з корупцією» та «євроінтеграцію» з «безвізами». Так хреново з грошима у більшості населення, як сьогодні – не було навіть у 90-х.
Із огляду на це, іншого шляху, ніж збройний опір мародерам – нинішня влада нам не залишила. Бо так далі тривати не може. Вони це чудово усвідомлюють і саме тому у нас гебня та мусарня навіть в час москальської агресії, – чисельніша, вгодованіша та оплачена краще ніж військо. Сподіваюсь, що це все одно мародерам не допоможе.
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв