Будемо знищувати: Кремль офіційно заявив про готовність нанести удар

246
Російська Федерація офіційно заявила про готовність не лише знищувати українські ракети поблизу кордону з Кримом, а й завдати удару у відповідь, якщо унаслідок українських навчань надходитиме загроза об’єктам на території РФ.

Відповідне повідомлення Міністерства оборони РФ опубліковано в тексті сповіщення в системі інформування пілотів і аеронавігаційної інформації NOTAM. Про це інформує передає РБК.
У тексті зазначено, що попередження російського міністерства з’явилось у відповідь на встановлення Україною заборонених зон у «зоні польотної інформації Сімферополь» та «зоні польотної інформації Одеса».
Нагадаємо, Україна видала відповідні попередження у зв’язку з проведенням ракетних стрільб у цій зоні 1 і 2 грудня 2016 року. Пізніше на ці повідомлення відреагувало Міноборони РФ.
«У разі виявлення запущених ракет в зазначеному районі їх буде знищено силами повітряної оборони Збройних сил Російської Федерації. Якщо ж ракети будуть становити загрозу об’єктам, розташованим не території РФ поблизу цієї зони, то буде завдано удар по пускових установках», – ідеться у NOTAM.

Коментарi

Коментарiв