НАЗК склало протокол на Лещенка через елітну квартиру

262
Національне агентство з питань запобігання корупції України завершило перевірку факту придбання народним депутатом від «БПП» Сергієм Лещенком елітної квартири в Києві.

«У діях депутата виявлено ознаки адміністративного правопорушення», – повідомило НАЗК на сторінці у Facebook
Відомство підозрює, що при купівлі квартири загальною площею 192 кв. м і вартістю 7 мільйонів 550 тисяч гривень у новому будинку в історичному центрі Києва Лещенко «одержав подарунок у вигляді знижки на вартість квартири, яка була надана забудовником». На момент придбання неруxомості Лещенко був народним депутатом і на нього поширюються вимоги статей 23, 24 закону «Про запобігання корупції». 
«Лещенко одержав подарунок, вартість якого у 1307,43 разів перевищила мінімальну заробітну плату (загальна сума знижки становила 1 мільйон 801 тисяча 648 гривень)», – ідеться у заяві відомства.  
Уповноважена особа НАЗК склала протокол на депутата відповідно до ч. 1 ст. 1725 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
«Таке порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків карається накладенням штрафу від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією подарунка», – зазначено у повідомленні.

Коментарi

Коментарiв