Паніка у Кремлі: експерт прокоментував погрози Росії та навчання ЗСУ поблизу Криму

190
Політтехнолог Тарас Березовець прокоментував реакцію російської влади на заплановані Україною на 1-2 грудня навчання в районі Автономної Республіки Крим. 

Експерт зауважив, що у відповідь на заплановані навчання Кремль істерично кричить про те, що Україна збирається проводити обстріл Криму. 
«Насправді, Україна попередила РФ про проведення ракетних стрільб над українською територією, тимчасово окупованою Росією. А чи має Україна право поводити військові навчання на своїй суверенній території? Безумовно, так», – наголосив Березовець.
На його думку, погрози РФ підтверджують той факт, що в Москві добряче «бомбонуло» від новини про військові навчання на кордоні з тимчасово окупованого півострова. 
«Україна завжди буде відстоювати принцип своєї територіальної цілісності та непорушності кордонів. Поки ми обмежувалися дипломатичним тиском, санкціями та судовими позовами. Нарешті Україна показала свої зуби в Криму. І це лише початок», – зауважив у своєму Facebook політтехнолог.
Нагадаємо, 24 листопада 2016 року Україна видала НОТАМ (авіаційне повідомлення) про активування небезпечних зон 1-2 грудня цього року в повітряному просторі Криму у зв’язку з запланованими стрільбами. 

Коментарi

Коментарiв