Путін планує зробити законною агресію РФ проти України – експерт

218
Директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк прокоментував відеодопит екс-президента України Віктора Януковича. 

Аналізуючи допит Януковича фахівець зауважив, що нині Путіну важливо зіграти на внутрішній медіа-простір і показати, що Росія була за начебто нормальних людей, а Майдан був за поганих. Завдяки цьому російський лідер хоче виправдати анексію Криму і агресію на Донбасі.
«Російський президент таким чином демонструє, що все було в Україні нормально, а прийшли «радикали» і йому довелося захопити Крим. Путін легалізує агресивні дії в Україні і виправдовується перед росіянами, тому що там теж достатньо тих, хто питає: нащо нам Крим і війна?», – зауважив політолог.
Також він наголосив, що Президент Росії навіть не збирається виправдовуватися перед європейцями. На його думку, Путін робить ставку на інших західних політиків і націлений на зміну еліт в Європі.
«Путіну цікаві проросійські політики в Європі. Йому треба, щоб за столом переговорів у тому ж Нормандському форматі було не три країни проти однієї Росії, а навпаки: всі проти України. Тому він буде підтримувати потік мігрантів в Європу, щоб провокувати популярність праворадикальних сил. Підтримувати таких, як Франсуа Фійон у Франції, роблячи дуже солодкі пропозиції», – наголосив у коментарі 24 Давидюк. 
Крім того, він спрогнозував, що Путін пропонуватиме європейським політикам виходити на російський ринок, оскільки хоче показати, що він нібито супернадійний торговий партнер.
«Вам треба ліс-кругляк, який відмовляється надати Україна? Будь ласка. А я буду закупати ваші товари і технології. Але не заходьте на безпекову територію. Особливо в зону впливу Росії – в Україну», – резюмував експерт.

Коментарi

Коментарiв