Політолог: коли нарешті переговори щодо Донбасу дадуть результат

147
Політолог Андрій Горбенко проаналізував останні переговори очільників МЗС країн «нормандської четвірки» щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Горбенко запевнив, що жодні переговори не принесуть результату й ситуація не буде рухатися доти, доки не зміниться ситуація на фронті.
«Якщо проаналізувати, то якісь зрушення в переговорах починалися, лише коли лінія фронту змінювалася. Тобто поки не буде якихось серйозних перемог або з боку Росії, або України, на жаль, «мінський формат», як і будь-який інший, буде таким же неефективним та безрезультатним», – стверджує експерт.
Як він наголосив, із огляду на досвід зміни в переговорному процесі відбувалися або після захоплення з боку російських військових, або після зміни тактики українською стороною.
 
«Українське керівництво наполягає на тому, що у конфлікту немає військового рішення, але на сьогодні ніхто не має й дипломатичного рішення. Зараз якраз ситуація, коли в дипломатів скінчилася аргументація», – зауважив у коментарі Слову і Ділу фахівець.
Крім того, він висловив думку, що в подальшому аргументи можуть навести США, але поки політику Білого дому передбачити неможливо.

Коментарi

Коментарiв