Експерт пояснив, чи може насправді Росія збити українські ракети

203
Військовий експерт Олег Жданов запевнив, що навіть попри погрози Міністерства оборони РФ атакувати українські пускові установки і збивати українські ракети, Росія не змогла би це зробити.

«Справа в тому, що на сьогоднішній день немає способів боротьби з оперативно-тактичними ракетами (ОТР). Жодна протиракетна система, жодна система ППО збити таку ракету не може, оскільки відстань в 300 кілометрів вона долає всього лише за 6 хвилин», – пояснив в ефірі Радіо Свобода Жданов.
Відповідно, як він зауважив, Росія просто фізично не зможе збити наші ракети.
Нагадаємо, 1 грудня над акваторією Чорного моря стартували українські навчання з ракетними стрільбами, у зв’язку з чим на території анексованого Криму Росія перевела корабельні розрахунки ППО на посилений режим служби.
Міністр транспорту Росії Максім Соколов заявив, що Кремль вимагатиме, аби запуски ракет розглянули на відповідність міжнародному повітряному законодавству. 
До того ж, представник Пентагону Мішель Балданца наголосила, що українські ракетні навчання є прозорими, а російські претензії щодо цього – необґрунтовані.

Коментарi

Коментарiв