НАБУ хоче притягнути до відповідальності Антикорупційного прокурора

265
Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що отримав від НАБУ листа с проханням притягнути до відповідальності керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Відповідну заяву очільник ГПУ зробив в ефірі ток-шоу «Право на владу» на телеканалі 1+1.
«Сьогодні я отримав лист від НАБУ з проханням притягнути до відповідальності Холодницького. Я не буду цим займатися, просто як генеральний прокурор, маючи обмежену компетенцію щодо цих двох інституцій, проводжу з ними робочі наради… На жаль, тепер НАБУ заважає САП. Я сподіваюся, що ми зможемо допомогти двом шановним керівникам разом працювати і давати справи до суду», – заявив Луценко. 
Крім того, він спробував пояснити ситуацію щодо конфлікту між Національним антикорупційним бюро і Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою.
Також він наголосив, що ГПУ спільно з НАБУ оцінює діяльність слідчого прокурора Дмитра Суса, якого раніше викрили у брехні в декларації. Українська правда зазначає, що департамент ГПУ, в якому працював Сус, називають «департаментом Кононенка-Грановського», за прізвищами депутатів від «БПП» Ігоря Кононенка та Олександра Грановського, яким приписують вплив на цей підрозділ ГПУ.
У серпні відбулося зіткнення між співробітниками ГПУ та детективами Національного антикорупційного бюро, які здійснювали зовнішнє спостереження за Сусом. Керівництво Генпрокуратури заявило, що стеження було незаконним, проте у НАБУ стверджують, що мали на це рішення суду.
До того ж, керівництво НАБУ заявило, що слідчі ГПУ затримали їхніх детективів, незаконно утримували і катували їх протягом багатьох годин, а сам Сус відвіз їх до будівлі НАБУ. Пізніше стало відомо, що Сус переведений у інший департамент із департаменту з розслідування особливо важливих справ у галузі економіки Генеральної прокуратури.

Коментарi

Коментарiв