Питання в тому, хто дав йому втекти – політолог про компромат Онищенка

380
Політолог Володимир Цибулько стверджує, що позиція нардеп Олександра Онищенка є цілком передбачуваною. Проте основна проблема не в його заявах, а в тому, хто дав злодію втекти.

«Про що може говорити людина, чиї злочинні дії відомі всій країні? Про те, що країною правлять ще більші злодії, ніж він сам», – висловив думку Цибулько, додавши, що в цьому сенсі Онищенко більш ніж передбачуваний.
«Через кого можна оприлюднити повідомлення про те, що країною правлять злодії більші, ніж Онищенко? Правильно – через майданчик, що обслуговує інтереси агресора. А коли агресор і злодій обєднують зусилля проти чинної влади, то яку вони мету переслідують? Правильно – після таких випадів виникає головна претензія до влади: хто дав йому втекти й чому справа Онищенка ще не в суді?», – пояснив у своєму Facebook політолог.
Нагадаємо, Олександра Онищенка підозрюєть в отриманні паспорта Російської Федерації та співпраці зі спецслужбами для дестабілізації ситуації в Україні.
Служба безпеки України порушила проти нього провадження відповідно до статті 111 Кримінального кодексу (державна зрада). Напередодні ж підозрюваний заявив, що передав компромат на Президента Петра Порошенка спецслужбам США. 

Коментарi

Коментарiв